Потребител

Допълнително споразумение при заместване на отсъстващ служител



Служител, в рамките на установеното за него работно време, заедно с изпълнение на основната си работа ще изпълнява и част от работата на отсъстващи служител. Сключеното допълнително споразумение за заместване обявява ли се в НАП?



Отговори

  • Здравейте,

    допълнително споразумение на основание чл.259, ал.3 от КТ НЕ ПОПАДА в обхвата на данни и информация, която следва да се обявава пред ТД на НАП.


    Поздрави,
    Станислав Колев
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

-->