ivanka Pencheva ivanka Pencheva schetovoditel

Продължаване на срочен договор



След изтичане на договор за 6 месеца в полза на работодателя на изпитателен срок /чл. 68 във връзка с чл. 70/, може ли да продължим със срочен договор по чл. 68 и за какъв период най много?



Отговори

  • Здравейте,

    след изтичане на изпитателния срок по чл. 70 може да продължите със срочен договор за определен срок, който не може да бъде по-дълъг от 3 години, доколкото в закон или в акт на Министерския съвет не е предвидено друго.

    Поздрави,
    Денислава Стойкова
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани с Кодекса на труда

-->