Diana Yordanova Diana Yordanova Основно училище "Христо Ботев" pedagog

Подновяване на регистрация в Бюрото по труда



До 13.12.2013г. бях регистрирана в Бюрото по труда, като ми оставаха още два месеца. Започнах работа, а сега напускам по взаимно съгласие. Колко време мога да ползвам в Бюрото и какво ще бъде заплащането - минимално или на база работната ми заплата от декември 2013 до сега?



Отговори

  • Здравейте,

    Според разпоредбите на чл.54б ал.(4)от КСО, безработните лица, придобили право на парично обезщетение преди изтичането на три години от предходно упражняване на правото на обезщетение за безработица, получават минималния размер на обезщетението за срок 4 месеца.

    Поздрави,
    Цветомир Аврамов
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

-->