Задай въпрос тук
Силвия Русева Силвия Русева Потребител

Освобождаване от работа



Какви са ми правата в бюрото по труда при освобождаване по член 326?



Отговори

  • Ако договорът ви бъде прекратен на основание чл.326 от КТ ще имате право на 4 месеца обезщетение то Бюрото по труда в минимален размер от 7,20 лв.на ден.


    Поздрави !
    Анелия Петрова
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата