Задай въпрос тук
Виолета Лазарова Виолета Лазарова Потребител

Запорира ли се обещетение по чл. 222, ал. 3 от КТ



Предстой ми пенсиониране. В момента имам запор от частен съдебен изпълнител в размер на 1/2 от нетната ми заплата. Ще бъде ли запорирано обещетението ми?



Отговори

  • Здравейте,

    При определянето на вноската по запорно съобщение от ЧСИ се вземат предвид разпоредбите на чл. 446 от ГПК. Във вашия случай съм на мнение, че обезщетението влиза в общия доход, от коейто ще бъде определена вноската по запорното съобщение.

    Поздрави,
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани с Кодекса на труда