Задай въпрос тук
polina krasteva polina krasteva Потребител

Обезщетение при прекратяване по чл. 325, т.4



Здравейте,

Освободена съм по чл.325 ал.1 т.1 със 7 год. трудов стаж на 20.08.2014, и на 29.08.2014 съм назначена на работа по чл.68 ал.1 т.2 и освободена на 05.09.2014 по чл.325 т.4. От НОИ ми казват че нямам право да ме обещетяват по последният чл. защото не съм имала достатъчно работни дни.

Достатъчни ли са ми 4 работни дни за да ме обещетяват по чл.325 т.4 и ако не, колко трябва да са?



Отговори

  • Здравейте,

    Не разбирам за какво обезщетение говорите по реда на чл. 325, ал. 1, т.4 от КТ
    Ако става въпрос за обезщетение за безработица не мисля, че има основание да ви откажат изплащане на обезщетение.
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата