Kateto St. Kateto St. Потребител

Самоосигуряващ се собственик на ЕООД по майчинство



Самоосигуряващ се собственик на ЕООД ,който работи и по трудов договор през 2013 г. е бил в отпуск за отглеждане на дете до 2г., след това в болничен и след това в отпуск за бременност, раждане и отглеждане на дете (няма отработени дни през 2013г. и няма други доходи през годината).

Задължено ли е лицето да подава данъчна декларация по чл. 50 от ЗДДФЛ и справката за окончателния размер на осигурителния доход?



Отговори

  • Здравейте,

    При така поставените условия, нямате задължение да подавате данъчна декларация по чл. 50 от ЗДДФЛ.

    Поздрави,
    Станислава Бъзовска
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани документи със ЗДДФЛ

-->