EMO iliev EMO iliev Потребител

Прекратяване на срочен трудов договор



Здравейте

Лицето е постъпило на работа по програма на Бюрото по труда за 9 месеца. Договпрът е сключен на 17.12.2012 г. до 16.09.2013 г. Според мен трябва да е до 17.09 за да са точно 9 месеца, иначе са 8 месеца и 29 дни.

Основанието за прекратяване чл.325 ал.1 т.3 ли ще бъде, или само чл.325 т.3 от КТ?



Отговори

  • Здравейте,


    Основанието за прекратяване ще бъде чл.325 ал.1 т.3 от КТ.


    Поздрави,
    Адриян Велчев
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

-->