Веселин  Бенчев Веселин Бенчев Потребител

Попълване на сл. бележка по чл.45



При попълване на т.2 от служебната бележка, годишния осигурителен доход ли се попълва или сумата от направените вноски по ДОО, ЗО и ДЗПО-УПФ?

Например ако е за самоосигуряващо се лице за 2012 там би трябвало да е 5040 лв.



Отговори

  • Здравейте,


    На т.2 в Служебната бележка по чл.45 ал.2 т.1, 2 и 3 от ЗДДФЛ се попълва сумата от направените за ДОО, ЗО и ДЗПО.


    Поздрави,
    Адриян Велчев
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

-->