Деси Деси Счетоводител

Справка по чл. 73 от ЗДДФЛ



В Справката по чл. 73 от ЗДДФЛ в колона изплатен доход се записва брутната сума или нетната?



Отговори

    • 15 Feb 2013 15:47
    • (Потребител)
    • 0
    брутната
  • Здравейте,

    в справката по чл. 73 от ЗДДФЛ посочвате брутната сума и удържания данък.
    • 16 Feb 2013 15:42
    • Деси (Потребител)
    • 0
    Благодаря!
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани документи със ЗДДФЛ

-->