Задай въпрос тук
Вергин Мустафова Вергин Мустафова Потребител

Покупка на имот чрез публична продан



Здравейте,

Интересувам се при получаване на протокол по чл. 131 от ЗДДС за закупен имот, срокът за включване на последния в Дневника за покупките отново ли е 12 месеца?

Благодаря!



Отговори

  • Здравейте, г-жо Мустафова,

    Удълженият 12-месечен период за ползване на данъчен кредит важи и за документите по чл. 131 от ЗДДС при публична продан.

    Поздрави,
    Пламен Донев
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

-->