Didi K Didi K Потребител

Напускане на работа без предизвестие



Добър ден!
Имам въпрос относно напускане на работа без предизвестие.

От вторник 02.10. започвам лекции (редовен студент съм) и се оказа, че няма да мога да ходя на работа и на лекции, тъй като програмата ми е много натоварена. Въпросът ми е дали мога да напусна веднага без предизвестие? Член 327, ал, 1, т. 7 важи ли за мен в този случай?

Благодаря Ви предварително



Отговори

  • Здравейте,

    Точното основание е чл. 327, ал. 1, т. 6 от Кодекса на труда, и да, във вашия случай това основание е приложимо.
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани с Кодекса на труда

-->