Лиляна  Атанасова Лиляна Атанасова счетоводител

Отпуск майчинство



Напускам старата и започвам нова работа. Полага ли ми се отпуска за 2-те години майчинство? Притеснявам се, че ако ми се полага няма да ми го изплатят при напускане.



Отговори

  • Да, полага Ви се. На основание чл. 178 от КТ неизползваният платен годишен отпуск може да Ви се заплати само при прекратяване на трудовото правоотношение.
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

-->