Диана  Воденичарова Диана Воденичарова зас

Пенсиониране на служител, навършил 60 години



Здравейте, въпросът ми към Вас е следния:

Как може да бъде пенсионирана детска учителка, навършила 60 години на 29 септември 2011 г. по наша инициатива, но без да се уговаря и изплаща обезщетение?

Благодаря ви за отделеното внимание!



Отговори

  • Здравейте,

    Ако имате предвид обезщетението по чл. 222 ал 3 нямате възможност да го избегнете.
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

-->