Цвети Никол Цвети Никол управител на склад

Приложение 1 към Годишна данъчна данъчна декларация



След като съм попълнила годишна данъчна декларация въз основа на служебна бележка, че съм получила възнаграждение по граждански договор, длъжна ли съм да попълня и приложение 1 към същата? Между другото съм на безсрочен трудов договор.

Благодаря за отделеното време!



Отговори

  • Здравейте,

    Да, длъжна сте. При подаване на декларация по чл. 50 от ЗДДФЛ се попълват всички приложения, за които има данни.
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

-->