nevena GERCOVA nevena GERCOVA rabotnik

Излизане в болнични при бременност



Здравейте,

В момента работя на постоянен трудов договор. Бременна съм и трябва да изляза в болнични. Могат ли да ме уволнят?



Отговори

  • Здравейте,

    Бременните жени и майките на деца до 3 годишна възраст се ползват със закрила при уволнение по чл. 333 от Кодекса на труда.
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани с Кодекса на труда

-->