Златка  Кръстева Златка Кръстева Потребител

Данък земя



Трябва ли да плащам данък за общинска земя, на която е поставена постройка? За земята плащам наем на общината всеки месец.



Отговори

  • Здравейте,

    Дължите данък недвижим имот и за общинската земя, върху която сте построили сграда по силата на изричния текст на чл. 11, ал. 2 от ЗМДТ.

    Поздрави,
    Пламен Донев
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани документи със ЗМДТ

-->