pavlova pavlova Потребител

Преназначаване на променено работно време



Как да преназнача служител от 4 часов на 8 часов работен ден?



Отговори

  • Просто сключваш едно допълнително споразумение със служителя, че е на 4 часа и не пускаш уведомление по чл.62 от КТ.
  • Здравейте,
    за промяната в продължителността на работното време трябва да има Писмена заповед от работодателя и Допълнително споразумение между двете страни в писмена форма.
    Както е казала и г-жа Димова, не се подава уведомление по чл.62, ал.5 от Кодекса на труда.

    Поздрави,
    Доника Маринова
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

-->