Павлин Иванов Павлин Иванов Потребител

Повторно обещетение - имам ли право?



Моля за пояснение, понеже от Нои не могат да ми обяснят правилно или аз не го разбирам.

Февруари 2020 ми изтече борсата от която взимах минималното обещетение от 9 лв на ден.

Август месец започнах работа и сега отново ще ме освобождават от работа поради това, че няма такава. Понеже след няколко денаще се случи, аз се поинтервсувах дали ще имам право отново на обезщетение от борсата.

1.Ако е по взаимно съгласие имам ли право, отново на мини малното.

2.Ако ме съкратят по чл. 331 в изпитателен срок имам ли право отново на парично обезщетение 60%

От Нои ми казват че трябва да минат 3 години, а др служител ми кзза, че съм могъл да взимам отново минималното ако е по взаимно съгласие.

Въпросът ми е имам ли право на парично обещетение сега след като тази година съм получавал минималното такова до 02.месец.,

и ако ме съкратят ще получа ли по голямото от 60%


Отговори

-->