Maria Arangelova Maria Arangelova Payroll

Договор за управление и договор по чл. 67 в друга компания



Здравейте,



Лице с договор за управление и заплата в собствената си компания дължи ли данък и осигуровки в другата компания, в която е назначен по чл. 67?



Също така възможно ли е да е назначен по чл. 67 като основен трудов договор и съответно да е управител в друга компания?



Благодаря!


Отговори

-->