Задай въпрос тук
Ивелина Стафунска Ивелина Стафунска Асистент човешки ресурси

Период за ползване на борса



Здравейте,

въпроса ми е има ли изменение на срока от борса до борса. Преди беше 3 год. все още ли е толкова?


Отговори

  • Здравейте,

    Безработните лица, придобили право на парично обезщетение забезработица преди изтичането на три години от предходно упражняване на правото на обезщетение за безработица, получават минималния размер на обезщетението за срок 4 месеца.

    За справка: чл. 54б, ал. 4

    Моля, имайте предвид, че това становище е лично мнение на автора и няма обвързващ характер!

    Поздрави!
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

-->