Задай въпрос тук
Десислава Петрова Десислава Петрова Потребител

ТРЗ



Здравейте, имам следния въпрос.

От 06.08.2017 г. съм освободена от предходната ми работа имали проблем и ако има какъв е, тъй като на новата работа ме назначиха от 14.08.2017 г. на 07.09.2017г. ме преназначиха на друга позиция , трябва ли да подават декларация в НАП и да подадат декларация за преназначаването ми?



Благодаря предварително!


Отговори

  • Здравейте,

    съгл. чл.62, ал.5 от КТ уведомление към НАП се подава при сключване, изменение или прекратяване на трудов договор.

    Поздрави,
    Габриела Данаилова
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата