Янка Тренчева Янка Тренчева счетоводител

ТЕЛК



Какъв е законовият срок след подаване на молба за преосвидетелстване в ТЕЛК да получа отговор с дата на която да се явя на комисия?

Какъв е максималния срок в който е редно след като съм подала молба да се явя за преосвидетелстване?

Колко се чака да се задвижи машина, при условие,че служителите работят по 2 часа на ден, малсимум?


Отговори

  • Здравейте, г-жо Тренчева,
    териториалната експертна лекарска комисия (ТЕЛК), към която сте подала молбата си или заявление, трябва да Ви преосвидетелства в 3-месечен срок от постъпването на документите при тях.
    (чл. 32 от Правилник за устройството и организацията на работа на органите на медицинската експертиза и на регионалните картотеки на медицинските експерти)

    Моля, имайте предвид, че това становище е лично мнение на автора и няма обвързващ характер!


    Поздрави,
    Доника Маринова
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани документи със ЗЗО

-->