ЕВЕЛИНА  РАНГЕЛОВА ЕВЕЛИНА РАНГЕЛОВА СЧЕТОВОДИТЕЛ

Попълване на декларация по чл. 92 от ЗКПО



Самоосигуряващо се лице съм. Фирмата ми спря дейност на 30.11.2016г. Сега подготвям Декларация по ЗКПО чл.92. Какво трябва да отбележа в декларацията? Като съставител на ГФО, в какви отношения съм с фирмата си- трудово или облигационно?



Отговори

  • Здравейте, г-жо Рангелова,
    Ако вие сте лице, което отговаря на изискванията на чл. 17 от Закона за счетоводството за Съставител на финансов отчет, то в ГДД по чл.92 следва да посочите, че сте в облигационно отношение, в това си качество.

    Моля, имайте предвид, че това е лично мнение на автора и няма обвързващ характер!

    Поздрави,
    Доника Маринова
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани документи със ЗКПО

-->