Задай въпрос тук
Valentin Manolov Valentin Manolov Потребител

Сгрешен контрагент



Януари месец миналата година съм подал месечна справка ДДС приходна фактура със сгрешен контрагент. Как мога да я оправя?



Отговори

  • Здравейте !

    Корекции на подадени декларации се извършват съгласно чл.126 от ЗДДС.

    Анелия Петрова
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата

Свързани документи със ЗДДС