Задай въпрос тук
Красимира Вълкова Красимира Вълкова Счетоводител

Изчисляване на платен отпуск



Допълнително споразумение по чл.119 влиза ли в изчисляването на платения отпуск?



Отговори

  • Здравейте,

    Не съм сигурен, че разбирам въпроса.
    Допълнителното споразумение по чл. 119 от КТ е документ, споразумение, с което страните по трудовото правоотношение се съгласяват на определени промени в действащия между тях трудов договор.

    Моля уточнете, какви са промените, приети със споразумението, и за кое точно изчисляване питате - изчисляване на дните полагаем платен отпуск, или изчисляване на обезщетението за ползвания платен годишен отпуск!?

    Поздрави,
  • За да коментирате е нужно да сте регистриран в системата